Kereskedelmi asszisztens

//Kereskedelmi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • kereskedők munkájának támogatása
  • kereskedelemhez kapcsolódó átfogó adminisztráció
  • szállító számlák formai és tartalmi ellenőrzése
  • adatrögzítési feladatok (pl: iktatás, számlák készletnyilvántartásban rögzítése, egyéb listák készítése)
  • teljes szerződés állomány karbantartása, naprakész nyilvántartása
  • kollegákkal és partnerekkel való egyeztetések, levelezés
  • általános asszisztensi feladatok ellátása, vendégek fogadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • aktív felhasználószintű számítógépes ismeret
  • legalább alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség, vevőközpontú gondolkodásmód
  • udvarias, segítőkész személyiség

Előnyt jelent:

  • hulladékgazdálkodással, vagy szállítmányozással foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat
  • környezetvédelmi ismeretek, tanulmányok
  • B kat. jogosítvány
  • Kereskedelmi beállítottság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos dinamikus csapat, jó légkör
  • étkezési hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXIII. kerület

a nyiri@mugu.hu e-mailre küldött – lehetőleg fényképes – magyar és idegen nyelvű önéletrajz küldésével, illetve 2017.10.06-án 9:00-12:00 között személyesen átadott önéletrajzzal a Budapest Főváros Kormányhivatala XX. Kerületi Hivatala Foglalkoztatási Osztály szervezésében megvalósuló állásbörzén. Helyszín: Csili Művelődési Központ (Színházterem) 1201 Budapest, Nagy Győry István u. 4-6., Nyíri Viktóriánál

By | 2017-09-28T11:15:32+00:00 szeptember 28th, 2017|Categories: Karrier|0 Comments

Nem találta meg,
amit keresett?

Írja le miben segíthetünk és
kollégánk hamarosan jelentkezni fog!
Kattintson az üzenet
küldése gombra!
ÜZENET KÜLDÉSE
close-link
ELFOGADOM